Mesaj gönder
Tel:
Oky Newstar Technology Co., Ltd
Oky Newstar Technology Co., Ltd

Başlangıç ​​Kitleri, Denetleyici Kartı, Sensör Modülleri Fabrikası

DIY Eğitim programlanabilir Robot Projeleri üreticisi

Ana sayfa

Oky Newstar Technology Co., Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Oky Newstar Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Oky Newstar Technology Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Ben birkaç yıldır Oky Newstar Arduino kitleri ithal; takım üstün bir hizmettir. Sanırım rahatça söyleyebilirim hiçbir zaman olmuştur bilmek kaç büyük isim şirketler orada şu anda bu sektörde inanılmaz sen kırıklığı.

—— Bayan Corrine--Amerika

Ekibiniz her zaman hızlı bir şekilde anlamak ve benim ihtiyacını karşılamak, ben son derece şirket bazı arkadaşlar için tavsiye been ve çok daha keyifli iş deneyimleri ile Oky Newstar olmasını umuyorum.

—— Bay Esteban - İspanya

1 2 3 4 5 6 7
Oky Newstar Technology Co., Ltd Oky Newstar Technology Co., Ltd Oky Newstar Technology Co., Ltd Oky Newstar Technology Co., Ltd Oky Newstar Technology Co., Ltd Oky Newstar Technology Co., Ltd Oky Newstar Technology Co., Ltd

1 2 3 4
Oky Newstar Technology Co., Ltd Oky Newstar Technology Co., Ltd Oky Newstar Technology Co., Ltd Oky Newstar Technology Co., Ltd

1 2 3
Oky Newstar Technology Co., Ltd Oky Newstar Technology Co., Ltd Oky Newstar Technology Co., Ltd

 • Üretim hattı
  Üretim birimimiz ürünlerimizin üretim hattının tüm adımlarını içerir. Fabrikamız, Çin'de yürürlükte olan sosyal ve çevre standartlarına göre düzenli olarak denetlenmektedir.

  Oky Newstar, çok çeşitli elektronik ürünler, tablet PC, Android cep telefonu, Bluetooth klavye kartı, Google TV Kutusu vb. İçin komple üretim çözümleri sunmaktadır. Tesislerinizde monte edilmiş parçalar üretebiliriz veya montaj ve testler için dış kaynak tedarik edebilir ve Oky Newstar'ın gemiye hazır bir ürün üretmesini sağlayabilirsiniz.

 • OEM / ODM
  Markalama çok önemlidir, çünkü ürünlerinizi diğer üreticiler tarafından sunulan ürünlerden ayırt etmenin kolay bir yoluna ihtiyacınız vardır. Markalama, ürün ön panelleri ve nakliye kutuları üzerinde ekran baskısı, teknik belgeleri yeniden etiketleme ve ürününüzü benzersiz kılan diğer özelleştirmeleri içerir. Oky Newstar, standart üretim hizmetlerinin bir parçası olarak ürün OEM / ODM sunmaktadır.

 • Ar-Ge
  Oky Newstar, teknik sorunlarıyla ilgili yardıma ihtiyaç duyacak geliştiricilere teknik destek sunuyor. Bazı durumlarda, OEM dijital fotoğraf çerçevesi desteği, geliştirme çabalarında sorun giderme ile ilgili sorunlara ihtiyaç duyan geliştiricilere yardımcı olur. Diğer durumlarda, teknik destek, teknik destek ekibiniz için bir sonraki aşama desteğini ifade eder. Her iki durumda da, Oky Newstar destek ekibi, müşterilerimiz tarafından neden "endüstride en iyi" olduğumuzu gösterecek.

İletişim bilgileri
Oky Newstar Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Amy

Tel: +8618520830989

Faks: 86-755-23578861

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Oky Newstar Technology Co., Ltd
Room1105, B blok, Chinto teknoloji bina, Minzhi Road, LongHua, ShenZhen city, GuangDong Eyaleti, Çin
Tel:86-755-23578860
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Arduino için Başlangıç ​​Kiti Tedarikçi. © 2013 - 2024 diyelectronicskit.com. All Rights Reserved.